Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Wyjazd studyjny do Palmiarni

luty 24, 2020 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Przyszli technicy architektury krajobrazu wraz nauczycielami przedmiotów zawodowych uczestniczyli w wizycie studyjnej do Palmiarni w Gliwicach. Wyjazd miał charakter prezentacyjno-ćwiczeniowy, tzn. był połączony z warsztatami fotograficznymi prowadzonymi przez Panią Magdalenę Masiubańską.

W trakcie zwiedzania z przewodnikiem uczestnicy wyjazdu mogli zobaczyć rośliny i zwierzęta pochodzące z różnych stref klimatycznych. Ogromne wrażenie zrobiły na Nich ponad stuletnie palmy oraz kwiaty Monstery, która zawiązała je po raz pierwszy.

Odwiedziny w miejscu pełnym egzotycznych roślin oraz możliwości bezpośredniego kontaktu z egzotyczną przyrodą to niezwykle atrakcyjna, interaktywna lekcja botaniki, która z pewnością może się przydać przyszłym architektom przy planowaniu zielonych przestrzeni.

Efektem warsztatów są ciekawe zdjęcia wykonane przez uczniów, które będzie można zobaczyć podczas wystawy w trakcie Dni Otwartych Centrum. Zapraszamy.

Wyjazd odbył się w ramach projektu „Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Powiecie Raciborskim
– CKZiU nr 1 w Raciborzu”

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020


0 comments


Dodaj komentarz