Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Hotel Laskowo – raj dla hotelarzy

maj 12, 2022 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Swoją ostatnią już wizytę studyjną odbyli przyszli technicy hotelarstwa. Tym razem gościli w Hotelu SPA Laskowo w Jankowicach. Uczniowie zapoznali się z pracą wszystkich działów hotelowych wraz z zapleczem gastronomicznym, zwiedzili obiekt oraz mieli możliwość porozmawiać na temat różnych aspektów pracy w branży hotelarskiej.

W ramach pobytu w hotelu odbyły się również warsztaty branżowe, podczas których uczestnicy odpowiadali na przykładowe, przysłane do hotelu zapytanie, dotyczące możliwości rezerwacji pokoju wraz z usługami dodatkowymi. Następnie wraz z panią recepcjonistką omówili sporządzone potwierdzenie rezerwacji, co pozwoliło skorzystać z bogatej wiedzy i doświadczenia posiadanego przez personel hotelowy.

Pod koniec wizyty uczniowie mieli przyjemność porozmawiać z Panią Dyrektor hotelu, która opowiedziała o blaskach i cieniach pracy w hotelarstwie.

Zdaniem uczniów wizyta ta należała do jednej z ciekawszych, które mogli odbyć w ramach projektu, Składamy ogromne PODZIĘKOWANIA dla Pani Dyrektor, Pani Manager oraz dla Pracowników Hotelu za serdeczne przyjęcie i potężną dawkę branżowej wiedzy.

Wizyta studyjna oraz warsztaty zostały zrealizowane w ramach projektu „Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Powiecie Raciborskim – CKZiU nr 1 w Raciborzu, etap II” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.


0 comments


Dodaj komentarz