Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

CKZiU nr 1 w Raciborzu

Aktualności

BRUK-BET – Partner w budownictwie

Luty 9, 2022 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Technicy budownictwa wraz z nauczycielami odwiedzili firmę Bruk-Bet w Fugasówce. Celem wizyty były zajęcia laboratoryjne, podczas których uczniowie testowali właściwości materiałów produkowanych w firmie. W laboratorium badali m.in. odporność materiałów na warunki atmosferyczne oraz ich wytrzymałość na ściskanie.

Po zajęciach grupa zapoznała się z nowościami oferowanymi dla branży budowlanej m.in. z kostką antysmogową, która oczyszcza powietrze. Ale Bruk-Bet to nie tylko towary, to również kompleksowa obsługa klienta. Mocno rozbudowany jest dział współpracy z fachowcami z branży budowlanej i ogrodniczej.

Firma ciągle się rozwija czego dowodem jest produkcja paneli fotowoltaicznych wysokiej jakości. Zajęcia laboratoryjne zostały zrealizowane w ramach projektu „Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Powiecie Raciborskim – CKZiU nr 1 w Raciborzu, etap II” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.


0 comments


Dodaj komentarz