Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

CKZiU nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Animator czasu wolnego – hotelarz ma nowe kompetencje

Grudzień 27, 2021 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Technicy hotelarstwa ukończyli kurs zawodowy „Animator czasu wolnego” realizowany w ramach projektu unijnego „Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Powiecie Raciborskim – CKZiU nr 1 w Raciborzu, etap II”. W kursie wzięło udział 8. uczniów oraz jeden nauczyciel przedmiotów zawodowych. Zrealizowany program kursu oraz nabyte przez uczestników kompetencje umożliwiają podjęcie pracy w charakterze Animatora w hotelu oraz firmie turystycznej.

Sport, zabawa i przygoda życia – tak podsumowali zajęcia kursu Animatora przyszli technicy hotelarstwa.

Gry motywacyjne, edukacyjne, integracyjne, robienie zwierzątek z baloników – jednym słowem: dwa dni szkolenia pełne nauki poprzez zabawę, praktycznych porad, wskazówek i inspiracji do dalszego rozwoju na zawodowej ścieżce. Uczestnicy szkolenia otrzymali również pomoce dydaktyczne (skrypt, książkę) zawierające niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Kurs był realizowany w ramach projektu „Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Powiecie Raciborskim – CKZiU nr 1 w Raciborzu, etap II” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

 


0 comments


Dodaj komentarz