Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

„Zostań Gwiazdą, oswajaj tygrysa!”

listopad 27, 2018 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Październik i listopad w CKZiU nr 1 przebiegał pod hasłem promocji zdrowego stylu życia oraz propagowania wśród młodzieży postaw prospołecznych wobec osób potrzebujących. W październiku uczniowie klas pierwszych Technikum oraz Branżowej Szkoły I Stopnia zamienili się w POSZUKIWACZY SKARBU, jakim są głębokie szczęście, trwała miłość, realizacja w życiu własnych pasji i marzeń oraz pomoc drugiemu człowiekowi.

W trakcie programu „Archipelag Skarbów” uczniowie przemierzali różne wyspy podążając do WIELKIEGO SKARBU. W trakcie „podróży” nauczyli się jak radzić sobie z tygrysami, które mieszkają w dżungli, jaką jest wnętrze każdego człowieka. Dzięki uczestnictwu w programie młodzież zdobyła konkretne wskazówki, jak radzić sobie z żywiołem zmysłów, emocji, ze złością i gniewem. Udział młodzieży w programie był możliwy dzięki środkom finansowym z Urzędu Miasta w Raciborzu.

Uczniowie brali aktywny udział w programie. Z dużym zaangażowaniem włączyli się w „Festiwal Twórczości”, gdzie prezentowali własne pomysły na „dobre i zdrowe życie”. Młodzież oceniła program bardzo wysoko – wystawiając ocenę 5 z plusem!

Pedagodzy Centrum nr 1


0 comments


Dodaj komentarz