Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Wyzwanie, obowiązki oraz wielka przygoda uczniów Centrum

maj 20, 2022 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Zagraniczne praktyki zawodowe na Teneryfie to wyzwanie, obowiązki ale również wielka przygoda. Czterogwiazdkowy Hotel Catalonia Punta Del Rey w miejscowości Las Caletillas to miejsce, w którym technicy  hotelarstwa i technicy żywienia i usług gastronomicznych odbywają miesięczną praktykę zawodową.

Umiejętność odnalezienia się w nowych warunkach, nawiązanie współpracy z zespołem stanowiącym profesjonalną obsługę dużego, międzynarodowego hotelu – oto wyzwania, z jakimi  przyszło się zmierzyć młodym ludziom, uczestnikom projektu „Twój krok do europejskiej kariery zawodowej” realizowanego ze środków PO WER na zasadach programu ERASMUS+ Sektor Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

Praktyka przebiega w atmosferze życzliwości, otwartości ze strony nauczycieli uczestniczących w wyjeździe oraz doświadczonego personelu zatrudnionego w hotelu. Uczymy się od profesjonalnej i dobrze zorganizowanej kadry – mówią zadowoleni uczestnicy praktyk. Dodatkowym atutem wyjazdu na Teneryfę jest poznawanie kultury, zwyczajów oraz pięknych zakątków hiszpańskiej wyspy. Uczniowie dotychczas mieli okazję zobaczyć wąwóz Masca, wulkan Teide, góry Anaga, klify Los Gigantes oraz miasta Puerto de la Cruz, Santa Cruz i La Orotava.


0 comments


Dodaj komentarz