Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Turniej piłkarski w Arenie Rafako

listopad 27, 2022 Aktualności, Wyróżniona No Comments

W piątek 25.11.2022 r., w Arenie Rafako, odbył się Makroregionalny Turniej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Do zawodów przystąpiło dziesięć drużyn z Raciborza, Rybnika, Czerwionki-Leszczyn i Głubczyc.

Wszystkie drużyny zostały podzielone na trzy grupy. W grupach mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”, do fazy pucharowej awansowały tylko najlepsze zespoły z każdej grupy. Reprezentacja CKZiU nr 1 została rozlosowana do grupy C. W pierwszym meczu z 2 LO w Raciborzu wygraliśmy 3:0. Drugi mecz z ZSMS w Raciborzu zremisowaliśmy 0:0. O awansie do fazy pucharowej zadecydował regulamin zawodów, zgodnie z którym nasz zespół zajął drugie miejsce. Ostatecznie w turnieju zajęliśmy V miejsce.

Na pochwałę zasłużyli zawodnicy reprezentujący naszą szkołę którzy pokazali wysoki poziom techniczny i taktyczny gry tworząc zgrany zespół w składzie: Michał Fulneczek, Kevin Gawlik, Szymon Fleger, Filip Jurecki, Bartosz Popow, Dawid Pohlmann, Jakub Ziemkiewicz, Maksymilian Musioł, Damian Zuber, Dawid Gomółka, Jakub Jaschek, Oliver Gieron, Oskar Horny, Kacper Olszyna.

Opiekunami zespołu byli Bogusława Migas oraz Andrzej Gaj.


0 comments


Dodaj komentarz