Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Technik organizacji reklamy – Sukces w Twoich rękach!

maj 29, 2016 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Przedsiębiorstwo wykorzystując fakt, że nie ma dzisiaj osoby na którą by reklama nie działała, promuje swoje produkty nawet wtedy, gdy bardzo dobrze się sprzedają.

Ta komunikacja firmy z klientami, przekazanie informacji, przekonanie ich do zakupu to również ostatnia szansa na odbudowanie pozycji na rynku lub zdobycie nowych klientów. 

Dobry przedsiębiorca wie, że reklama może ocalić firmę przez upadkiem. Dlatego pieniądze na reklamę będą zawsze!

Dzisiaj w warunkach gospodarki wolnorynkowej, dużej konkurencji twórcy narzędzi promocji takich jak reklama, public relations muszą wykazywać się dużą wiedzą z zakresu: psychologii, socjologii, ekonomii, estetyki, sztuki, grafiki komputerowej, poligrafii, sztuki negocjacji. To ludzie umiejący szybko dostosować się do zmieniających się warunków na rynku.

Wychodząc na naprzeciw temu zapotrzebowaniu w ramach szkolnictwa zawodowego na szczeblu średnim proponujemy zawód: technika organizacji reklamy, który da Ci możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z w/w dyscyplin. Wszechstronny zakres kształcenia stwarza szerokie możliwości zatrudnienia w różnych branżach nie tylko ściśle związanych z reklamą. To czego nauczysz się u nas pozwoli Ci również znacznie łatwiej odnaleźć się na rynku pracy, będziesz bardziej elastyczny.

Po ukończeniu kształcenia w zawodzie technik organizacji reklamy możesz być zatrudniony w: agencjach reklamowych, działach marketingu przedsiębiorstw, biurach ogłoszeń, studiach graficznych, studiach produkcyjnych, giełdach, targach, domach handlowych, agencjach zajmujących się kontaktami z prasą i kształtowaniem opinii publicznej, pracować jako grafik komputerowy jak i prowadzić działania w zakresie działań promocyjnych. Możesz również kontynuować naukę na studiach wyższych.

Pamiętaj, aby dzisiaj osiągnąć sukces w reklamie nie musisz mieszkać w Warszawie czy w Europie. Dzięki technologii Twoja kreatywność zostanie dostrzeżona również tutaj w Raciborzu.

Jeśli lubisz kreować swoją i innych rzeczywistość to zawód dla Ciebie Wystarczy się więc tylko schylić.

Technik Organizacji Reklamy

T– tworzysz wizerunek firmy, O– organizujesz działania promocyjne, R– reklamujesz i firma osiąga sukces na rynku.

Czytaj także: Wystawa plakatu na Zamku


0 comments


Dodaj komentarz