Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Technicy budownictwa z wizytą u naszego Partnera

marzec 5, 2022 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Nasi uczniowie wraz z nauczycielami byli z wizytą studyjną w firmie Schiedel Polska w Opolu. To kolejna wizyta szkoleniowa u naszego Partnera branży budowlanej. Goście zapoznali się z historią firmy i jej wieloletnim rozwojem.. Uczestniczyli w szkoleniu na temat systemów kominowych i ich ważnej roli w każdym budynku.

Schiedel jest niekwestionowanym liderem wśród producentów systemów kominowych oraz zintegrowanych rozwiązań systemów wentylacyjnych. Firma od 75 lat przoduje w technice produkcji kominów. Uczniowie poznali pełny asortyment produktów firmy. Poza tym zwiedzili zakład produkujący pustaki kominowe. Na specjalnie dla nich przygotowanych stanowiskach uczniowie mieli możliwość samodzielnego wykonania kominów Schiedel rondo plus. W podsumowaniu pełnego teoretycznego i praktycznego szkolenia zapoznali się także z przyszłościowymi planami rozwoju firmy i kontynuacją dalszej relacji zawodowej z Centrum. Liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Kurs zrealizowano i pracownię wyposażono w ramach projektu „Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Powiecie Raciborskim – CKZiU nr 1 w Raciborzu, etap II” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.


0 comments


Dodaj komentarz