Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Technicy budownictwa operatorami maszyn budowlanych

czerwiec 26, 2019 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Za nami kursy: „Operatora koparkoładowarki klasy III” oraz „Operatora wózka widłowego (kategoria uprawnień II WJO) wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych”. Nowe uprawnienia, operatora koparkoładowarki, zdobyło sześcioro przyszłych techników budownictwa. Kurs operatora wózka ukończyło siedmioro uczestników (6. uczniów i 1 nauczyciel przedmiotów budowlanych).

Egzamin wewnętrzny jeszcze przed nimi, ale wierzymy, że to tylko formalność.
Prace ziemne wykonywane są nie tylko przy budowie obiektów, ale również przy pracach remontowych i modernizacyjnych, tak obiektów budowlanych jak i sieci kanalizacyjnych, drogowych, telekomunikacyjnych. Zdobyte uprawnienia przyczynią się, więc do rozwoju zawodowego naszych uczniów i zwiększą ich atrakcyjność na wymagającym rynku pracy. W galerii fotorelacja z zajęć praktycznych. Jak widać radzili sobie świetnie.

Kursy realizowane były w ramach projektu „Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Powiecie Raciborskim – CKZiU nr 1 w Raciborzu″.

Koordynator Projektu

Beata Łodziak

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.


0 comments


Dodaj komentarz