Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Szkolimy się, by uczyć lepiej i nowocześniej

październik 7, 2021 Aktualności, Wyróżniona No Comments

W ramach naszej wieloletniej współpracy z Akademią Techniczną PPG Deco we Wrocławiu Dariusz Zuzok – nauczyciel Centrum wziął udział w szkoleniu „Systemy wykończenia wnętrz”. Szkolenie zorganizowała Akademia Techniczna PPG Deco, która jako specjalistyczne centrum szkoleniowo-doradcze, działa przy PPG Deco Polska od 2002 roku.

W ramach swoich aktywności, Akademia prowadzi certyfikujące szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe m.in. nauczycieli z branży remontowo–budowlanej. Szkolenia prowadzone w Akademii są przygotowane tak, aby przekazać jak najwięcej wiedzy w sposób praktyczny. Szkolenia Akademii Technicznej PPG Deco umożliwiają dostęp do wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej. Zdobyta wiedza przyda się na pewno podczas zajęć przyszłych fachowców z branży budowlanej uczących się w naszej szkole.

Taki wstęp dla działalności Akademii Technicznej

„Jednym z elementów naszej misji jest popularyzacja zawodów budowlanych wśród młodzieży oraz wsparcie przyszłych wykonawców na etapie szkolnictwa średniego i zawodowego. Jesteśmy partnerami konkursów i olimpiad branżowych, organizujemy liczne szkolenia dla uczniów i nauczycieli, wzbogacamy narzędzia edukacyjne materiałami dydaktycznymi, także w postaci newslettera „Akademia Techniczna PPG Deco NEWS”.


0 comments


Dodaj komentarz