Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Sukces naszych uczniów w piłce nożnej

listopad 15, 2019 Aktualności, Wyróżniona No Comments

W piątek, 15 listopada 2019r., w Hali Rafako odbył się Makroregionalny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Nasza drużyna w składzie: Sebastian Flut, Daniel Hofman, Szymon Śmieszek, Mikołaj Okulicki, Dawid Morawin, Robert Parys, Michał Burdzy, Marek Czach, Bartosz Popow i Kevin Gawlik zajęła II miejsce.

W turnieju uczestniczyło osiem drużyn: ZST – Rybnik, ZSM – Głubczyce, II LO – Racibórz, LO nr 1 – Racibórz, ZSE – Racibórz, ZSOMS – Racibórz, CKZiU nr 2 „Mechanik” – Racibórz oraz CKZiU nr 1 „Budowlanka-Gastronomik” – Racibórz.

Nasza drużyna trafiła w fazie grupowej na I LO, z którym wygrywa bezpiecznie 3:0, kolejny przeciwnik to ZST z którym także wygrywa 2:1. Ostatni mecz fazy grupowej to spotkanie z ZSOMS Racibórz i w tym meczu przegrywamy 0:1. Fazę grupową kończymy na drugim miejscu z dorobkiem 6 pkt. i trafiamy do ćwierćfinału. Spotkanie ćwierćfinałowe przynosi niesamowite emocje gdyż rozgrywamy z ZSE. Pewne zwycięstwo 5:2 i mamy finał. Finał to doskonała gra naszych zawodników lecz mecz kończy się wynikiem 1:1. Rzuty karne decydują o wygranej ZSOMS 1:3.

Tabela medalowa:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu,
2. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu,
3. Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu,
4. Zespół Szkół Mechanicznych w Głubczycach.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Michał Burdzy – CKZiU nr 1.

Gratulujemy.

Jacek Zawada

football coach


0 comments


Dodaj komentarz