Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z CKZiU nr 1 w Raciborzu

luty 8, 2021 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Corocznie Śląski Kurator Oświaty zapraszał stypendystów Prezesa Rady Ministrów – najlepszych uczniów województwa śląskiego na uroczyste wręczenie nagród. W tym roku szkolnym, w związku z obostrzeniami sanitarnymi taka uroczystość się nie odbyła. 

Przypomnijmy, że Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje uczeń szkoły ponadpodstawowej, który w wyniku klasyfikacji rocznej otrzymał świadectwo z wyróżnieniem i uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole.

Dyrektor i przewodnicząca rady rodziców Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu zorganizowali uroczystość w szkole. Uczestniczyli w niej uczniowie oraz ich rodzice. Dyrektor Centrum – Jacek Kąsek – wręczył stypendystom okolicznościowe dyplomy a przewodnicząca rady rodziców – Małgorzata Tietz wręczyła uczniom upominki. Cytując Antyfona z Ramnus „Rzeczą dla człowieka najcenniejszą jest wychowanie, albowiem każda rzecz dobrze rozpoczęta daje nadzieję dobrego wyniku”, dyrektor Centrum uhonorował rodziców listem gratulacyjnym.

Stypendystami CKZiU nr 1 w Raciborzu są:

Łukasz Sbeczka – technik budownictwa – średnia 5,71,

Michał Kotewicz – technik analityk – średnia 5,22,

Roman Gilge – technik agrobiznesu – średnia 5,13.


0 comments


Dodaj komentarz