Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Stylizacja na „Czerwony Dywan”

luty 24, 2017 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Corocznie w naszym Centrum jest organizowany konkurs fryzjerski. Tym razem tematem konkurencji była „Stylizacja na czerwony dywan”. Jury w składzie: Anna Dębczak, Anna Jarząb i Barbara Pękała wyłoniło najlepszego fryzjera Centrum.

Poziom konkursy był bardzo wysoki, uczniowie wykonywali fryzury kreatywne, zgodne z trendami, dopasowane do całościowej stylizacji. W tym roku królowały fryzury na bazie koka z zakręcanymi pasmami i falistym kształtem. Zarówno we fryzurze, jak i stroju dominowały szyk i elegancja. Nieodłącznym dodatkiem ubioru była piękna biżuteria oraz wieczorowy makijaż z podkreślonymi oczami i ustami.
Najlepszą fryzjerką Centrum została Agnieszka Konieczna z klasy 2f (ZSZ nr 3), drugie miejsce zajął Aleksy Kolarczyk z klasy 2B (Technikum nr 3), trzecie – Lidia Meler z klasy 2f (ZSZ nr 3).
Podczas konkursu odbył się również pokaz makijażu wieczorowego oraz prezentacja sukni wieczorowych. Uczennice wcieliły się w role modelek, dzięki czemu można było zobaczyć piękne makijaże i wieczorowe stylizacje.
Konkurs odwiedzili m.in. Maria Smyczek – Dyrektor Biura Cechu Rzemiosł Różnych w Raciborzu oraz Bernard Korzonek – Starszy Cechu (Salon OLYMP w Raciborzu).

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!

Konkurs wspierali:
Anna Jarząb z „Lejdis art” i „Eskapade”,
Dominia Kołek z „Fabryki Urody” z Lubomii,
wizażystki z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego woj. Śląskiego w Raciborzu.

Barbara Pękała


0 comments


Dodaj komentarz