Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

CKZiU nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Straszny Halloween w CKZiU nr 1

Listopad 2, 2017 Aktualności, Wyróżniona No Comments

HALLOWEEN! Już nawet dzieci w przedszkolu wiedzą z czym kojarzyć to słowo. Tym bardziej starsi nie mają z tym większych problemów, więc w przeddzień Wszystkich Świętych wszyscy ochoczo bawią się w straszenie. Podobnie było i w naszym Centrum.

Chętni Uczniowie pod czujnym okiem swoich Nauczycieli przygotowali niecodzienne obchody tego święta. Bo czegóż można się spodziewać po przyszłych mistrzach kuchni, jak przepysznych dań, a po wirtuozach nożyc – przeokropnie pięknych fryzur, itd? Każdy, kto tego dnia zawitał w szkolnych progach mógł podziwiać strasznie wyglądające szkolne korytarze, gdzie praktycznie z każdego kąta złowrogo spoglądała wydrążona dynia, sale lekcyjne zamienione na sale tortur, krematoria i inne budzące grozę pomieszczenia, ale jednocześnie mógł zostać poczęstowany przepyszną zupą dyniową (dodatkowo okraszoną kiełbasowymi skwarkami) oraz rozpływającymi się w ustach plackami dyniowymi w boskim (przepraszam diabelskim) musem.

Oprócz tego każdy uczeń, który tego dnia przeistoczył się w jakiegoś upiora bądź inne monstrum mógł liczyć na to, że ominie go odpowiedź ustna czy też niezapowiedziana kartkówka.

Pomimo tego, iż było bardzo straszny dzień, należy żałować,  że tak szybko się skończył, a na następny będziemy czekać do przyszłego roku.

Piotr Piechaczek


0 comments


Dodaj komentarz