Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Sara Lamla otrzymała Stypendium Premiera

Październik 12, 2023 Aktualności, Wyróżniona No Comments

 12 października 2023 r. w Zespole Edukacyjno-Artystycznym „PRZYGODA” w Rybniku wręczono Stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2023/2024 uczniom szkół Delegatury Kuratorium Oświaty w Rybniku.

Tegoroczną Stypendystką naszego Centrum jest Sara Lamla – uczennica klasy 5A5 (technik analityk), której w uroczystości towarzyszył Dyrektor – Jacek Kąsek.

„To dla mnie wielki zaszczyt, że mogłem z Sarą uczestniczyć w tak ważnej dla niej uroczystości. Jest najlepszą uczennicą CKZiU nr 1 w Raciborzu. Życzę jej sukcesów na egzaminie zawodowym, maturze oraz spełnienia jej planów zawodowych. Wiem, że ma zaplanowane studia. Mierzy wysoko. To mnie bardzo cieszy. Serdecznie gratuluję Sarze, jej rodzicom oraz nauczycielom.” – komentował Dyrektor.

Przypomnijmy, że Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać uczeń, który ma najwyższą średnią ocen w szkole oraz świadectwo z biało-czerwonym paskiem.

W uroczystości uczestniczył Jacek Szczotka – Wicekurator Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz Ireneusz Komorowski – Dyrektor Delegatury.


0 comments


Dodaj komentarz