CKZiU nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Podium dla piłkarek Centrum

Marzec 18, 2016 Aktualności, Wyróżniona No Comments

18 marca, w hali ARENA RAFAKO, odbył się XII Makroregionalny Turniej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt pod patronatem Starosty Raciborskiego. Drużyna CKZiU nr 1 zajęła III miejsce.

XII Makroregionalny Turniej
Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych
Racibórz 18 marca 2016 r.

 Organizatorzy:

  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu (Artur Sudenis, Jacek Zawada, Piotr Dastig)
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu (Tomasz Bieliński)

Patronat

  • Starosta Raciborski, Powiat Raciborski

Udział wzięło 9 drużyn (8-10 zawodniczek):

  1. Zespół Szkół Technicznych w Rybniku (op. Adam Roesner)
  2. Zespół Szkół Mechanicznych w Głubczycach (op. Łukasz Zwarycz)
  3. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głubczycach (op. Krzysztof Tokarz)
  4. Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach (op. Mariusz Gorzawski)
  5. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu (op. Andrzej Marców)
  6. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu (op. Damian Krężlewski)
  7. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Raciborzu (op. Aleksandra Gorki)
  8. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu (I) (op. Jacek Zawada)
  9. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu (II) (op. Jacek Zawada)

Wyniki drużynowe

I m.           ZSOMS Racibórz

(Natalia Pytlik, wiktoria Czyżewska, Karolina Wieczorek, Emilia Kałuża, Nicol Gwóźdź, Zofia Jędrzejewska, Weronika Rozbicka, Paulina Gołombek)

II m.         ZSM Głubczyce

(Renata, Baran, Aleksandra Dejnek, Kamila Fabrowska, Karolina Kądzioła, Karolina Olejnik, Patrycja Podraza, Monika Szczerbaty, Wiktoria Śliwińska, Roksana Wysz)

III m.        CKZiU nr 1 Racibórz

(Martina Pendziałek, Weronika Czogała, Ewa Pendziałek, Paulina Morcinek, Jessica Sardo, Mirela Chruściel, Michaela Pośpiech)

IV m.        ZST Rybnik

V m.         ZS Czerwionka-Leszczyny (ex aequo), ZSO nr 1 Racibórz (ex aequo)

VII m.       ZSO nr 2 Racibórz (ex aequo), CKZiU nr 1 Racibórz (II) (ex aequo), ZSO Głubczyce (ex aequo)

Nagrody indywidualne:

Najlepsza zawodniczka – Weronika Czogała (CKZiU nr 1 w Raciborzu)

Najskuteczniejsza zawodniczka – Karolina Wieczorek (ZSOMS w Raciborzu)

Najlepsza bramkarka – Natalia Pytlik (ZSOMS w Raciborzu).

Przygotował: Piotr Dastig

 

Prezentujemy fotorelację przygotowaną przez Jennifer Wochnik oraz Laurę Nowak.


0 comments


Dodaj komentarz