Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Nowe doświadczenia zawodowe specjalistów od reklamy

luty 3, 2017 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu realizuje trzy projekty unijne w ramach programu Erasmus+: „Zagraniczne praktyki kluczem do sukcesu na rynku pracy”, „Nowe doświadczenia zawodowe uczniów i nauczycieli w Niemczech i Hiszpanii” oraz „Europejska wymiana doświadczeń szansą na nowoczesną szkołę zawodową”.

Już w niedzielę, grupa 6 najlepszych uczniów klasy trzeciej w zawodzie technik organizacji reklamy, wyjedzie na miesięczny staż do Chemnitz w Niemczech. To kolejny wyjazd młodzieży CKZiU nr 1 w Raciborzu na zagraniczną praktykę.

Staż odbędzie się w ramach praktyki zawodowej i jest częścią projektu „Nowe doświadczenia zawodowe uczniów i nauczycieli w Niemczech i Hiszpanii” w ramach programu Erasmus+ współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Młodzież wzięła udział w zajęciach przygotowujących do wyjazdu, które obejmowały niemieckie słownictwo zawodowe oraz przygotowanie kulturowe dotyczące regionu Sachsen. Podczas pobytu, w wolnym czasie, nasi uczniowie będą realizować program kulturowy. Zobaczą wiele ciekawych zakątków m.in.: Lipska, Drezna oraz Zwickau. Praktyki będą trwały do 3 marca.

Życzymy im doświadczeń zawodowych oraz przeżycia ciekawej przygody.

Postępy uczniów można śledzić na bieżąco na FB: link


0 comments


Dodaj komentarz