Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Integracja i obcowanie ze światem zwierząt

czerwiec 20, 2024 Aktualności, Top3 No Comments

19 czerwca 2024 roku uczniowie klas drugich klas branżowych cukierników i sprzedawców z CKZiU nr 1 w Raciborzu wyjechali na wycieczkę do ogrodu zoologicznego w Opolu. Głównym celem wycieczki była integracja oraz wzbogacenie wiadomości na temat różnorodności gatunków świata zwierząt.

Opole przywitało nas słoneczną pogodą. Na wybiegach spotkaliśmy wilka, tygrysa, żyrafy, wielbłądy, kucyki, kozy i wiele innych zwierząt. Trafiliśmy również do terrarium. Okazja zobaczenia goryla w czasie karmienia na pewno zapisze się w pamięci wszystkich uczestników.
Przemierzając ścieżki ogrodu zoologicznego młodzież miała okazję na wspólne rozmowy oraz wspomnienia czasów przedszkola, gdy jako maluchy spacerowali tymi ścieżkami.
Mimo że nasza wędrówka trwała ponad trzy godziny, czuliśmy niedosyt. Wielu z nas postawiło sobie za cel powtórnie wybrać się do zoo.
Wycieczka do ogrodu zoologicznego dostarczyła wiele wrażeń i radości nie tylko z oglądanych zwierząt ale z bycia razem. W drodze powrotnej był też czas na „małe co nie co”. Po tak miło spędzonym dniu wróciliśmy szczęśliwie do Raciborza. Wycieczka na pewno zostanie nam na długo w pamięci.
Uczniowie klas 2c i 2s wraz z opiekunami.


0 comments


Dodaj komentarz