CKZiU nr 1 w Raciborzu

Aktualności

I would like to book a room

Czerwiec 13, 2018 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Tak się zaczyna przygoda naszych techników hotelarzy i obsługi turystycznej z potencjalnym gościem. Mamy doświadczenie w kształceniu w kraju oraz za granicą. Budujemy też pracownię hotelarsko-turystyczną.

Jak wykazują najnowsze opracowania, sektor turystyczno-hotelarski to jedna z najlepiej rozwijających się gałęzi gospodarki „Wkład tej gałęzi do narodowego PKB bliski jest 6 proc. i wzrósł w ciągu ostatnich trzech lat o 20 proc. Sektor turystyczny tworzy prawie 700 tys. miejsc pracy.” (źródło: Departament turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki).

Jeśli jesteś pasjonatem podróżowania i uwielbiasz odkrywać nowe miejsca, to najwyższy czas zająć się tym zawodowo i profesjonalnie. Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, jesteś osobą świetnie zorganizowaną,  chcesz sprzedawać luksus i marzenia – czas zacząć spełniać swoje plany. Każdy szuka zawodu z przyszłością – w naszym Centrum jest to możliwe. Poznawanie nowych ludzi, podróże.  Kto z nas tego nie lubi. Hotelarstwo i turystyka to jest wyzwanie.

Rynek pracy potrzebuje profesjonalistów.

Technik hotelarstwa i/lub technik obsługi turystycznej. Co proponujemy?
•    Zagraniczne praktyki zawodowe (Hiszpania, Teneryfa, Wielka Brytania)
•    Nowoczesną pracownię do nauki zawodu
•    Ciekawe zajęcia praktyczne i teoretyczne
Każdy, kto szuka ciekawego, dającego wiele możliwości zawodu powinien zastanowić się nad naszą ofertą. Branża turystyczno-hotelarska to miejsce pracy dla osób lubiących zmiany, podróże i uśmiech. Przygotujemy Cię do pracy z klientem hotelu i biura podróży, poznasz tajniki recepcji hotelowej i pracy rezydenta w Tunezji. Dalej zastanawiasz się dlaczego akurat ten a nie inny kierunek? Już nie musisz!  Zamiast mało ciekawej pracy masz szansę na połączenie pasji i pracy. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą czegoś więcej niż szara rzeczywistość. Technik hotelarstwa czy technik obsługi turystycznej to zawody dla ludzi ciekawych świata. Technikum to matura + zawód.

Aleksandra Kalisz, Jacek Kąsek

Wizualizacja pracowni hotelarsko-turystycznej

 

Technicy hotelarstwa, technicy obsługi turystycznej, technicy analitycy oraz technicy żywienia i usług gastronomicznych w Granadzie (Hiszpania) w ramach projektu unijnego ERASMUS+ „Zagraniczne praktyki kluczem do sukcesu na rynku pracy” – wyjazdy w maju i październiku 2016r.


0 comments


Dodaj komentarz