Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Hiszpania i portugalska Madera

luty 5, 2021 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasza Szkoła po raz szósty otrzymała środki na realizację praktyk zagranicznych. Tym razem w Hiszpanii i na portugalskiej wyspie Maderze „Twój krok do europejskiej kariery zawodowej” to kolejny projekt realizowany w CKZiU nr 1 w Raciborzu. Centrum otrzymało dofinansowanie w wysokości 438260,22 zł.

Głównym celem Projektu jest zdobycie doświadczenia zawodowego i podniesienie jakości kształcenia zawodowego, wzrost konkurencyjności na krajowym i międzynarodowym rynku pracy. Gdy tylko sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, z zastosowaniem wszelkich środków ostrożności uczniowie klas III-ich kształcący się w zawodach: technik budownictwa, technik architektury krajobrazu, technik żywienia i usług gastronomicznych i technik hotelarstwa wyjadą na 4-tygodniowe staże zagraniczne do Hiszpanii (Sevilla) i na portugalską wyspę Maderę. Zapraszamy do poznania historii zagranicznych praktyk realizowanych w CKZiU nr 1 w Raciborzu.
Na stronie Szkoły, w zakładce programy unijne można m.in. zobaczyć fotorelacje z wcześniejszych mobilności i zapoznać się z produktami projektu.

Projekt finansowany jest z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój” na zasadach Programu Erasmus+.

 

 


0 comments


Dodaj komentarz