Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Fryzjerki Centrum na Śląskim Festiwalu Fryzjerskim

listopad 30, 2016 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Śląski Festiwal Fryzjerski „Hair Fair” w Katowicach, to przedsięwzięcie skupiające miłośników branży fryzjerskiej. Dlatego, jak co roku, młodzież Centrum ucząca się w zawodach fryzjerskich, wraz z nauczycielami – Anną Dębczak i Barbarą Pękałą, wzięły udział w tym wydarzeniu.
Na scenie głównej można było zobaczyć prawdziwy pokaz mody fryzjerskiej – stylizacje fryzur wykonywane przez mistrzów świata oraz trendy branżowe na nadchodzący sezon. Ważną i inspirującą częścią festiwalu są konkursy, na których można śledzić poczynania juniorów oraz mistrzów sztuki fryzjerskiej – tym razem tematem konkurencji w kategorii Top City był „Burber Style” oraz „Wedding”.

W programie festiwalu były też szkolenia techniczne min. ze strzyżeń brody i wąsów, gdzie można było zobaczyć jak tworzy się nowoczesną stylizację męską inspirowaną przeszłością. Co roku z powodzeniem wyjeżdżamy na Śląski Festiwal Fryzjerski, który niezmiennie cieszy się  dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Cieszy tym bardziej, że wyjazd organizowany jest zawsze na niedzielę.

Barbara Pękała


0 comments


Dodaj komentarz