Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Fryzjer może być też wizażystą

grudzień 30, 2021 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Uczniowie w zawodzie fryzjer zdobyli dodatkowe kwalifikacje w zakresie makijażu. Zrealizowali kurs „Makijaż i henna” przeprowadzony w ramach projektu unijnego „Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Powiecie Raciborskim – CKZiU nr 1 w Raciborzu, etap II”. Już w styczniu kolejne doskonalenie. Tym razem poznają tajniki „Manicure i Stylizacja Paznokci”.

Wiosna, Lato, Jesień, Zima – to 4 główne typy urody.  Poprawna analiza kolorystyczna to podstawa dobrego makijażuod tego właśnie zaczęły swoją przygodę z profesjonalnym makijażem uczestniczki kursu. A potem było już tylko ciekawiej: makijaż okazjonalny, ślubny, wieczorowy i farbowane brwi i rzęs – przyjemne z pożytecznym. Kurs odbył się w nowej pracowni kosmetycznej, doposażonej w sprzęt i materiały sfinansowane ze środków unijnych.

Kurs był realizowany w ramach projektu „Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Powiecie Raciborskim – CKZiU nr 1 w Raciborzu, etap II” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.


0 comments


Dodaj komentarz