Zmiana rozmiaru tekstu

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Dwójki siatkarskie zagrały dziś w CKZiU nr 1.

październik 12, 2015 Aktualności, Wyróżniona Możliwość komentowania Dwójki siatkarskie zagrały dziś w CKZiU nr 1. została wyłączona

Dnia 12.10.2015 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 odbył się IV turniej dwójek siatkarskich dziewcząt i chłopców  Szkół Ponadgimnazjalnych pod patronatem Starosty Raciborskiego.

Dziewczęta rywalizowały przy ul. Gimnazjalnej 3, chłopcy przy Wileńskiej 6.

Zgłosiło się 12 drużyn reprezentujących szkoły: ZSOMS, I LO, II LO, CKZiU nr 1. Drużyny podzielono na 4 grupy, w których rozegrano spotkania „każdy z każdym”. Z każdej z grup do ćwierćfinału awansowały dwie najlepsze drużyny. Zwycięzcy trafili do półfinału.

Dziewczęta:
Mecz o III miejsce wygrała para z CKZiU nr 1 (Julia Sycz i Agnieszka Listopad), a IV miejsce zajęła para I LO (Natalia Strzeduła i Kaja Kosel). Mecz finałowy zakończył się wygraną ZSOMS (Joanna Witeczek i Paulina Gołombek),  II miejsce zajęła para II LO (Aleksandra Caboń i Marta Freindorf).

Chłopcy:
Mecze ćwierćfinałowe i finałowe stały na wysokim poziomie i były bardzo zacięte. Ostatecznie turniej wygrała para z I LO Mateusz Rusek/Michał Dziadek pokonując parę Karol Korus/Przemysław Grabczyński 2:1 z ZSOMS, trzecie miejsce przypadło parze Michał Thym/Adam Stalmach, która pokonała Kamila Krzanickiego/Patryka Swaczynę 2:1, obie z CKZiU nr 1.

 


0 comments

Comments are closed.