Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Budowlanka-Gastronomik z nowymi środkami na zagraniczne staże

czerwiec 29, 2023 Aktualności, Projekty, Wyróżniona No Comments

„Ósmy cud świata” to rzecz budząca powszechny podziw a w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  nr 1 w Raciborzu „Budowlanka – Gastronomik” po raz ósmy uczniowie będą mogli wyjechać na zagraniczne praktyki zawodowe.

Cyfra 8 znajdowała się na dawnych monetach hiszpańskich peso co może być pewną wskazówką, gdzie uczniowie odbędą swoje zagraniczne staże zawodowe.  W ramach Akcji 1. Mobilność osób uczących się i kadry w sektorze Kształcenie i szkolenie zawodowe- projekty akredytowane (KA121-VET) – konkurs 2023, Narodowa Agencja Programu Erasmus+ przyznała Centrum kwotę dofinansowania 56977 EUR – właśnie na ten cel.

Erasmus+ to wspaniała przygoda, pozwalająca m.in. zdobyć wiedzę i doświadczenie zawodowe, poszerzyć horyzonty oraz otworzyć umysł, poprawić umiejętności językowe i przeżyć niesamowitą przygodę życia.

Projekty unijne na stałe wpisały się w kalendarz roku szkolnego CKZiU nr 1 w Raciborzu. Kolejny projekt to kolejna szansa na rozwijanie i realizowanie współpracy międzynarodowej, którą Centrum  realizuje od wielu lat.


0 comments


Dodaj komentarz