Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Awans uczniów Centrum do finału turnieju „Złota Kielnia”

styczeń 18, 2022 Aktualności, Wyróżniona No Comments

15 stycznia 2022 r. odbył się w Gliwicach finał okręgowy 50. edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Rafał Rodak i Paweł Wiśniowski awansowali do finału centralnego organizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury „BUDMA 2022”.

Uczniowie szkoły branżowej Rafał Rodak (pracownik: P.H.U. COMPLEX Łukasz Chmielewski) i Paweł Wiśniowski (pracownik: Usługi Instalacyjne Ogólnobudowlane Joachim Haide) uczący się w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych oraz Dawid Wydra (pracownik: Zakład Malarsko-Tapeciarski Roland Popela) i Kamil Staniczek (pracownik: MARCO F.H.U. Sbeczka Marek) uczący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie rywalizowali w finale 50. edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w Gliwicach.

Komisja konkursowa zebrała wyniki z sześciu okręgów w kraju i opublikowała ranking.

Miejsca uczniów Centrum w rankingu ogólnopolskim:

Paweł Wiśniowski – 3 miejsce,

Rafał Rodak – 6 miejsce,

Dawid Wydra – 12 miejsce,

Kamil Staniczek – 24 miejsce.

Paweł Wiśniowski i Rafał Rodak, zajmując odpowiednio 3 i 6 miejsce w Polsce, awansowali do finału centralnego organizowanego 1 – 4 lutego 2022 r. w Poznaniu w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury „Budma 2022” i będą rywalizowali z najlepszymi w Polsce. Gratulujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom (Joanna Depta-Ładak i Danuta Pawlas-Lokaj) oraz pracodawcom.


0 comments


Dodaj komentarz