CKZiU nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Absolwenci świętowali na Zamku Piastowskim

Maj 1, 2019 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Uroczystość pożegnania i wręczenie świadectw absolwentom CKZiU nr 1 „Budowlanka – Gastronomik” odbyła się w gościnnej Sali Konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu. W uroczystości uczestniczyli m.in. Grzegorz Swoboda – Starosta Raciborski oraz Beata Smal – Przewodnicząca Rady Rodziców. Tradycyjnie – żegnali uczniowie klas trzecich.

Były podziękowania i łzy. „Jesteśmy dumni z naszych absolwentów. To wyjątkowy rocznik” – mówi Jacek Kąsek, Dyrektor szkoły. „Są wśród nich m.in. stażyści z Sycylii oraz Portugalii, finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, zdobywcy III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Budowlanym w Pradze. Ponadto wspierali wiele inicjatyw szkolnych. Za to jesteśmy im wdzięczni” – dodaje Dyrektor.

Z najlepszych nagrodzono najlepszych. Z rąk Beaty Smal i Grzegorza Swobody nagrody odebrali:

Klasa IVAT3 (technik żywienia i usług gastronomicznych)

Zuzanna Rychlik, Paweł Jaskułowski, Paulina Pierkiel, Anita Jonas – za pełnienie funkcji przewodniczącej szkoły, zaangażowanie w życie szkoły oraz prace na rzecz Samorządu Uczniowskiego.

Klasa IVBT2 (technik budownictwa)

Zofia Dvořák, Tomasz Wieczorek – za wzorowe zachowanie, bardzo dobre i dobre wyniki w nauce oraz zaangażowanie w życie klasy.

Igor Smal, Mateusz Płaczek – za zaangażowanie w życie szkoły oraz działalność na rzecz Samorządu Uczniowskiego.

Klasa IVBT3 (technik analityk, technik usług fryzjerskich)

Anna Bożek, Jakub Iksalza wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce oraz zaangażowanie w sprawne funkcjonowanie laboratorium chemicznego.

Adam Ryszkaza wzorowe zachowanie, najwyższą średnią w klasie, wzorową frekwencję oraz zaangażowanie w sprawne funkcjonowanie laboratorium chemicznego.

Martina Hanczuch – za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce i wysokie osiągnięcia w konkursach z języka niemieckiego.

Justyna Melc, Karolina Piskorz, Weronika Polczyńska, Beata Tomczak, Aleksandra Kościółekza wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce.

Krzykała Dajana – za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz reprezentowanie szkoły w wielu imprezach organizowanych przez podmioty zewnętrzne.

Klasa IVGT2 (technik ochrony środowiska, technik budownictwa)

Paulina Matysek, Denis Mróz, Monika Rojek – za zaangażowanie w życie szkoły i działalność na rzecz Samorządu Uczniowskiego.

Natalia Ottlik – za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za zaangażowanie w życie szkoły.


0 comments


Dodaj komentarz