Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji z praktyk zagranicznych uczniów w Sewilli

maj 30, 2024 Aktualności, Projekty Możliwość komentowania Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji z praktyk zagranicznych uczniów w Sewilli została wyłączona

Przyszli technicy architektury krajobrazu, technicy budownictwa oraz technicy żywienia i usług gastronomicznych zdobywają cenne doświadczenie zawodowe mają także okazję poznania nowych kultur i miejsc. W trakcie pobytu w Sewilli, uczniowie odwiedzili Malagę, Gibraltar, Kadyks, portugalskie miasteczko Faro. Kibice futbolu uczestniczyli w meczu FC Barcelona kontra Sevilla. Praktyki to nie tylko praca, ale również przygoda i odkrywanie nowych miejsc! Jeśli chcecie zobaczyć, jak nasi uczniowie radzą sobie na praktykach w Sewilli, koniecznie odwiedźcie nasze profile w mediach społecznościowych. Tam znajdziecie zdjęcia, relacje i wiele ciekawych informacji! Niech to będzie inspiracją dla Waszych marzeń o podróżach i zdobywaniu nowych doświadczeń.
Staże zagraniczne realizowane w ramach projektu „Uczniowie CKZiU nr 1 rozwijają kompetencje zawodowe w Europie” o numerze 2023-1-PL01-KA121-VET-000123661. Projekt dofinansowany przez Unię Europejską.


0 comments

Comments are closed.