Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

XV Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej

grudzień 8, 2015 Aktualności, Wyróżniona Możliwość komentowania XV Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej została wyłączona

W dniu 7.12.2015 r. w hali sportowej „Arena Rafako” po raz XV odbył się Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych pod patronatem Starostwa Raciborskiego. Organizatorami imprezy  byli CKZiU nr 1 i OSIR.
W turnieju brało udział 11 drużyn w tym 5 żeńskich i 6 męskich. Gośćmi była drużyna z Opavy, która współpracuje z CKZiU nr 1 w Raciborzu.
W grupie dziewcząt I miejsce zdobyło I LO, II miejsce ZSOMS, III miejsce CKZiU nr 1 Technikum nr 1, IV miejsce CKZiU nr 1 Technikum nr 3, V miejsce II LO.
Wśród chłopców I miejsce zdobyło I LO, II miejsce ZSOMS, III miejsce CKZiU nr 1 Technikum nr2, IV miejsce Opava, V miejsce zajęły dwa zespoły tj.: CKZiU nr 2 Technikum nr 3 i CKZiU nr 1 Technikum nr 1.
W kategorii dziewcząt nagrodę MVP zdobyła Julia Krużołek z I LO. Najlepszą rozgrywająca została Jagoda Kurpis z I LO, najlepszą przyjmującą została Joanna Witeczek z ZSOMS, najlepszą atakującą Paulina Gołąbek z ZSOMS, a tytuł najsympatyczniejszej zawodniczki przypadł Oliwii Miensopust z I LO.
W kategorii chłopców nagrodę MVP zdobył Michał Dziadek z I LO. Najlepszym rozgrywającym został Kamil Krzanicki z CKZiU nr 1 Technikum nr 2, najlepszym przyjmującym został Mateusz Rusek z I LO, najlepszym atakującym Przemysław Grabczyński z ZSOMS, a tytuł najsympatyczniejszego zawodnika turnieju zdobył Wajda Matous z Opavy.

Czytaj więcej…


0 comments

Comments are closed.