Zmiana rozmiaru czcionki

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Awans uczniów do finału „Złotej Kielni”

styczeń 17, 2016 Aktualności, Wyróżniona Możliwość komentowania Awans uczniów do finału „Złotej Kielni” została wyłączona

Uczniowie branży budowlanej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu po raz kolejny rywalizowali w Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”. To już 45-ta edycja turnieju. W finale okręgowym, który odbył się 9 stycznia 2016 r. w Gliwicach, uczniowie naszego Centrum wywalczyli awans do finału centralnego w Poznaniu.


Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
B.05. Montaż systemów suchej zabudowy – Paweł Marek – 3 miejsce ( op. Krystyna Parma)
B.07. Wykonywanie robót posadzkarsko–okładzinowych – Radosław Rąpała – 5 miejsce (op. Danuta Pawlas–Lokaj )
Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
B.09. Wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych – Michał Rzytki – 1 miejsce (op. Joanna Depta–Ładak).

O awans do finału centralnego otarli się również: Szymon Fojcik, zajmując 7 miejsce w kwalifikacji B.09. oraz Szymon Szabałowski, zajmując 8 miejsce w kwalifikacji B.18 – Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich.

Uczniom oraz opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Finale Centralnym Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”, który odbędzie się w dniach 3–5 lutego 2016 r. w Poznaniu w ramach Targów Budownictwa „BUDMA” 2016.

Joanna Depta–Ładak


0 comments

Comments are closed.