Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Aktualności

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej chłopców

grudzień 1, 2017 Aktualności, Wyróżniona No Comments

Jak co roku, w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu, odbyły się rozgrywki w halowej piłce nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Centrum. Rozgrywki zostały poprzedzone meczami eliminacyjnymi. W eliminacjach rywalizowało 36 zawodników z pięciu drużyn.

Wielki finał rozgrywek odbył się 29 listopada br. w sali gimnastycznej Budowlanki. W finale rywalizowały ze sobą reprezentacje następujących klas: I m, II G, II m. Głównym organizatorem oraz sędzią był nauczyciel wychowania fizycznego – Andrzej Gaj. Sekretariat zawodów prowadził Patryk Pawlik z klasy I m.

W finale drużyny zagrały systemem „każdy z każdym”.

Wyniki meczów finałowych:

II m – I m                    4 : 2

II G – II m                   2 : 2

I m – II G                     2 : 9

W klasyfikacji końcowej mistrzostwo szkoły na rok szkolny 2017/2018 zdobyła klasa II G, drugie miejsce klasa II m, trzecie miejsce klasa I m.

W trakcie zawodów prowadzona była klasyfikacja na najlepszego strzelca zawodów, którymi zostali Szymon Śmieszek i Daniel Hoffmann z klasy II G zdobywając po 7 bramek. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Krzysztof Bajer z klasy I m natomiast najlepszym bramkarzem został Paweł Drążek z klasy II m.

Składy najlepszych drużyn w HPN.

II G: Kamil Drdzeń, Sebastian Flut, Daniel Hoffmann, Kacper Nienadowski, Paweł Płaczek, Jakub Szenk, Szymon Śmieszek.

II m: Krystian Bugdol, Paweł Drążek, Jacek Gaj, Dominik Groński, Filip Hamerski, Szymon Niedziela, Janusz Sala.

I m: Krzysztof Bajer, Andreas Franica, Marcin Franica, Adam Marcinek, Piotr Niemiec, Wita Gabriel, Kiner Marek.